Slide
TIPTEKNO'23 Tam Metinler kitabı yayınlandı
Slide

BİLİMSEL PROGRAM İLAN EDİLMİŞTİR

Slide
Bildiri Gönderim Sistemi
30 Ağustos 2023
tarihine kadar açık olacaktır.
previous arrow
next arrow

BİLDİRİ ÇAĞRISI

2023 Tıp Teknolojileri Kongresi, TIPTEKNO’23, IEEE Türkiye EMB Kolu desteği ile, Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği (https://biyoklinikder.org) ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü tarafından 10-12 Kasım 2023 tarihleri arasında Gazi Magosa, KKTC’de Uluslararası Katılımlı olarak düzenlenecektir.

Kongremizde tıp teknolojileri alanında çalışan kullanıcı, üretici, araştırmacı, yönetici ve kamu temsilcileri bir araya getirilerek, biyomedikal mühendisliği ve klinik mühendisliği alanlarındaki bilimsel araştırma sonuçlarının paylaşılması ve sektörde yaşanan sorunlara ortak çözümler üretilmesi hedeflenmektedir.

Önceki senelerde büyük başarı ile gerçekleştirilen TIPTEKNO kongrelerinde olduğu gibi, bu kongremizde de tıp teknolojilerinin geliştirilmesi, üretimi, kullanımı ve yönetilmesi alanlarındaki güncel konular ve sorunlar üzerine paneller düzenlenecek, alanlarında yetkin bilim adamları tarafından davetli konuşmalar yanında, eğitim seminerleri verilecek ve özgün bilimsel bildiriler sunulacaktır.

Ayrıca, tıbbi cihaz sektörümüzün önde gelen üretici ve dağıtıcılarının standları ve önemli güncel gelişmeler üzerine yaptıkları endüstri oturumları da kongremize zenginlik katacaktır.

Kongrenin kapsamındaki konularda özel oturumlar düzenlenmesi ve böylece benzer ilgi alanlarına sahip araştırmacıların bir araya getirilmesi de hedeflenmektedir. Özel oturum önerileri 30 Nisan 2023 tarihine kadar akan.aydin@ieu.edu.tr  adresine iletilebilir.

Katılımcılar en fazla dört sayfalık Türkçe veya İngilizce olarak hazırlanmış tam metin bildirilerini, bildiri hazırlama kurallarına uygun şekilde PDF formatında hazırlayarak, TIPTEKNO’23 web sayfası aracılığı ile sisteme yükleyebilirler : http://www.tiptekno.net/2023-tr
https://cmt3.research.microsoft.com/TIPTEKNO2023 

Teknik Program Komite üyesi ve konusunda uzman olan, en az iki hakem tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda kabul edilen ve kongrede sunulan bildiriler, kongre kitapçığında yer alacak ve yayınlanmak üzere IEEE’ye sunulacaktır.

TIPTEKNO’23 Kongresine vereceğiniz bilimsel katkı ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler ederiz.

Kongre Düzenleme Kurulu

en_USEnglish